تبلیغات
بازی های رایانه - fifa11
درباره وبلاگ

فال حافظ
آمار وبلاگ
بازدیدهای امروز :
بازدیدهای دیروز :
كل بازدیدها :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
كل مطالب ارسال شده:
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

 

بازی 7:                            fifa11در بخش خصوصیات فیزیکی بازیکنان، در FIFA 10 فقط‌ 3نوع جثه وجود داشت اما در FIFA11، 9نوع فرم بدنی وجود دارد. مثلا در تیمی ‌مانند تاتنهام انواع فرم‌های بدنی را مشاهده می‌کنید. در این شرایط تفاوت یک‌بازیکن قدبلند و لاغر‌اندام مانند پیتر کراوچ را با بازیکنی مانند جرمی ‌دفوئه که جثه‌ کوچکی دارد‌، متوجه خواهید شد. تفاوت ویژگی‌ها‌ی فردی با توجه به سن و سال، از دیگر مواردی است که سازندگان FIFA11 خیلی به آن توجه کرده‌اند

 

 

طرفداران دو آتشه بازی های رایانه ای موسوم به « فیفا » مدتی است که همچنان خود را با نسخه های قدیمی تر  این بازی فوتبال جذاب سرگرم کرده اند چرا که از نسخه «10» رضایت ندارند . آنها همچنان در انتظار هستند شاید نسخه جدید این بازی ، دوران یکنواختی را به جذابیت دوباره مبدل کند.

 

،  خیال هواداران پرشمار این سری بازی ها  که در اکثر خانه های ایرانیان هم یک نسخه از آن پیدا می شود راحت است.

 

مهدی اذربخش دراین وبلاگ در ابتدای گزارش خود آورده است : مدیران شرکت EA Sports خبر از پیشرفت‌ها‌ی بسیار خوب در روند ساخت بازی فوتبال FIFA11 دادند و به طرفداران پر‌و‌پا‌قرص خود در سراسر دنیا این نوید را داده‌اند که FIFA11 با ورود به بازارهای جهانی غوغا خواهد کرد.

 

این در حالی است که FIFA  همچنان بازی فوتبال Pro Evolution Soccer را به عنوان رقیب جدی خود احساس می‌کند و شرکت Konami هم در ساخت هر‌چه بهتر سری جدید PES بیکار نخواهد نشست. قرار است FIFA11 در هفته اول مهر‌ماه (اواخر سپتامبر) به بازار بیاید.

 

این گزارش که به بررسی این سری بازی ها اختصاص دارد دارای نکات قابل توجهی است که بی شک برای علاقه مندان به بازی های فیفا جذاب خواهد بود.

 

ادعای EA: فیفا‌11 غوغا می‌کند

 

پیتر مور، نایب‌رئیس سابق مایکروسافت در بخش بازی‌ها‌ی کامپیوتری و مدیر فعلی شرکت EA Sports در مورد سری جدید‌FIFA

Smile
clean word remove format superscript Subscript Cut Copy Paste Horizontal Rule Ordered List Unordered List Outdent Indent
Undo Redo Bold Italic Underline strikethrough Align Right Center چینش چپ Justify Full Justify Full Justify Full
Text Color
Background Color
Add Image Insert Link Remove Link
Insert Table

دوشنبه 15 شهریور 1389
نویسندگان
نظر سنجی
  • به نظرشماکدام یک ازدوکنسول زیربهتراست؟پشتیبانی
Powered By
Mihanblog.Com

بازدید وبلاگ :