تبلیغات
بازی های رایانه - فیفا ۱۳ بالاخره کرک شد!
درباره وبلاگ

فال حافظ
آمار وبلاگ
بازدیدهای امروز :
بازدیدهای دیروز :
كل بازدیدها :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
كل مطالب ارسال شده:
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

با این که مطمئنا جای این خبر در مرجع رسمی خبرهای دنیای بازی نیست، اما با شنیدنش این قدر ذوق زده شدیم که خواستیم ملتی را از نگرانی در بیاوریم. شما هم به این مطلب به چشم خبر نگاه نکنید. هر چند اطلاع رسانی مهم و اساسی است! چرا که می‌دانیم تقریبا نیمی از جمعیت سایت فیفا باز بوده و بی صبرانه منتظر کرک نسخه‌ی PC این بازی هستند.

مشکلات کرک بازی فیفا ۱۳ نه مربوط به Origin بود و نه EA با هکر ها توافق کرده بود. بلکه بر اساس گفته‌های رسمی اسکیدرو در توئیتر رسمی این گروه، بازی، پر از ایراد و باگ‌های ناخواسته بوده است که با کرک، عملا بازی کردن غیر ممکن می‌شده است. اسکیدرو اعلام کرده بود که منتظر است پچ رسمی فیفا ۱۳ توسط الکترونیک آرتز منتشر شود.

اما امروز صبح در حالی Reloaded کرک قابل اطمینان این بازی را منتشر کرد که نه پچی برای بازی منتشر شده، نه باگی بر طرف شده است. ظاهرا کرکرهای عزیز منتظر نتیجه‌ی ال‌کلاسیکو بوده‌اند و مساوی راضیشان کرده است.

احتمالا از امروز عصر فیفا ۱۳هایی که در بازار ما پیدا می‌شود دیگر قلابی و فیفا ۱۲ تغییر داده شده نیست! همان فیفا ۱۳ اصلی است. البته حکایت نسخه‌ی ۳۶۰ بازی جداست، این پست مخصوص PC بازان است.

نظرفراموش نشود.

چهارشنبه 19 مهر 1391
نویسندگان
نظر سنجی
  • به نظرشماکدام یک ازدوکنسول زیربهتراست؟پشتیبانی
Powered By
Mihanblog.Com

بازدید وبلاگ :