تبلیغات
بازی های رایانه - ایکس باکس360ازمرزیک میلیون دستگاه گذشت.
درباره وبلاگ

فال حافظ
آمار وبلاگ
بازدیدهای امروز :
بازدیدهای دیروز :
كل بازدیدها :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
كل مطالب ارسال شده:
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ایکس‌باکس360 از مرز یک میلیون دستگاه گذشت.

سایت آماری وی‌جی‌چارتز آمار فروش کنسول‌های بازی در سرتاسر جهان را طی هفته‌ی منتهی به هجدهم دسامبر منتشر کرد.
مشابه سال‌های گذشته با نزدیک شدن به فصل تعطیلات سال نو میلادی بازار خرید و فروش سخت‌افزار بازی‌های ویدیویی تکانی اساسی خورده است و شاهد افزایش فروش در تمامی کنسول‌ها هستیم. در هفته‌ی منتهی به هجدهم دسامبر نینتندو Wii هم‌چنان به صدرنشینی خود ادامه می‌دهد و با افزایش فروشی 9 درصدی در مقایسه با هفته‌ی گذشته توانسته بیش از 1.6 میلیون دستگاه بفروشد.

پس از نینتندو Wii، نینتندو DS جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است. کنسول دستی محبوب و دوست‌داشتنی نینتندو این هفته 13 درصد بیشتر نسبت به هفته‌ی پیشین فروخت تا هم‌چنان از تصاحب جایگاه دوم توسط ایکس‌باکس360 جلوگیزی بعمل آورد.
و اما بیشترین رشد فروش در میان کنسول‌های بازی به ایکس‌باکس360 مربوط می‌شود. کنسول اصلی مایکروسافت در هفته‌ی منتهی به هجدهم دسامبر در مقایسه به هفته‌ی پیشین 46 درصد بیشتر فروخت تا آمار فروش خود را از مرز یک میلیون دستگاه در هفته عبور دهد.

اما پلی‌استیشن3، رقیب قدرتمند شرقی ایکس‌باکس360 علیرغم افزایش فروش 28 درصدی نتوانست خود را به جایگاه سوم برساند و هم‌چنان بالاتر از PSP و پلی‌استیشن2 در جایگاه چهارم قرار گرفته است.
کنسول دستی PSP نیز در این هفته افزایش فروش 14 درصدی را تجربه کرد و توانست بیشتر از 500000 دستگاه بفروشد. مشابه هفته‌های گذشته جایگاه ششم جدول هفتگی فروش کنسول‌های بازی به پلی‌استیشن2 تعلق دارد که توانست با 16 درصد افزایش فروش بیشتر از 200000 دستگاه بفروشد.

سه شنبه 14 دی 1389
نویسندگان
نظر سنجی
  • به نظرشماکدام یک ازدوکنسول زیربهتراست؟پشتیبانی
Powered By
Mihanblog.Com

بازدید وبلاگ :