تبلیغات
بازی های رایانه - عملیات سری {call of duty}یک بازی واقعی برای رایانه‌های شخصی
درباره وبلاگ

فال حافظ
آمار وبلاگ
بازدیدهای امروز :
بازدیدهای دیروز :
كل بازدیدها :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
كل مطالب ارسال شده:
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

 عملیات سری{call of duty} یک بازی واقعی برای رایانه‌های شخصی برای دیدن متن کامل به ادامه مطلب بروید.

 

 Call of Duty: Black Ops
 سازنده: Treyarch
 ناشر: Activition
 سبک: اکشن اول‌شخص
 پلت‌فرم: PC - Xbox360 - PS3 - Wii
 تاریخ انتشار: 18 آبان 1389

مسوولان استودیو بازی‌سازی تری‌آرک که فعالیت بر روی قسمت جدید از مجموعه بازی‌های ندای‌وظیفه به آن‌ها سپرده شده است گویا معتقدند عملیات سری یک بازی واقعی برای رایانه‌های شخصی خواهد بود، چراکه یک تیم کامل از عوامل تولید بر روی این نسخه مشغول به فعالیت هستند.
تری‌آرک برای ثابت کردن این ادعای خود مدرک قابل قبولی دارد: سرورهای اختصاصی بخش چندنفره‌ی آن‌لاین.

سزار استسنی، مدیر تیم تولید نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در استودیو بازی‌سازی تری‌آرک در مصاحبه‌ای اختصاصی با نشریه‌ی تخصصی پی‌سی‌گیمر تاکید کرد بحث بر سر این‌که سرورهای اختصاصی در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عملیات سری وجود داشته باشد یا خیر، هرگز در میان اعضاء تیم تولید یا مدیران تری‌آرک، مطرح نشده است.

استسنی در این خصوص اذعان داشت: "ما هرگز مبحث سرورهای اختصاصی برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را کنار نگذاشتیم. در آخرین محصولی که در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار دادیم نیز ار سرورهای اختصاصی بخش چندنفره‌ی آن‌لاین استفاده کردیم. هم‌چنین بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده ما برای تمام عناوین بعدی نیز از سرورهای اختصاصی استفاده خواهیم کرد، پس جای هیچ بحثی در خصوص آن باقی نخواهد ماند."

وی در ادامه سخنانش افزود: "ما یک تیم بازی‌سازی برای رایانه‌های شخصی هستیم. من از همان ابتدای ساخت این بازی یک تیم کاملا مجزا برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آماده کرده‌ام. ما یک بازی واقعی برای رایانه‌های شخصی ساخته‌ایم و معتقدم این پلت‌فرم برای استودیو ما بسیار مهم است و بسیار هیجان‌زده هستم که می‌توانیم در حد امکان بازی‌کننده‌های پلت‌فرم رایانه‌های شخصی را پشتیبانی کنیم."
استنسی تاکید کرد عملیات سری از ابزار مادنویسی پشتیبانی خواهد کرد، اما تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی این ابزار مشخص نکرد.

یکی از اشکالات عمده‌ای که به قسمت دوم از مجموعه بازی‌های جنگاوری‌نوین وارد شد، عدم وجود سرورهای اختصاصی برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بود. این موضوع تا بحث تحریم بازی و لیست‌های شکایت چند هزار امضاء نیز پیش رفت.
قسمت جدید از مجموعه بازی‌های ندای وظیفه در روز هجدهم آبان ماه سال جاری در اختیار بازی‌کننده‌های پلت‌فرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس360 و پلی‌استیشن3 قرار خواهد گرفت.

Call of Duty: Black Ops
 سازنده: Treyarch
 ناشر: Activition
 سبک: اکشن اول‌شخص
 پلت‌فرم: PC - Xbox360 - PS3 - Wii
 تاریخ انتشار: 18 آبان 1389

شنبه 8 آبان 1389
نویسندگان
نظر سنجی
  • به نظرشماکدام یک ازدوکنسول زیربهتراست؟پشتیبانی
Powered By
Mihanblog.Com

بازدید وبلاگ :