تبلیغات
بازی های رایانه - انتظار فروش red dead
درباره وبلاگ

فال حافظ
آمار وبلاگ
بازدیدهای امروز :
بازدیدهای دیروز :
كل بازدیدها :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
كل مطالب ارسال شده:
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

   انتظار فروش 300000 نسخه :Red Dead Redemption در زمان عرضه!برای دیدن متن کامل به ادامه مطلب بروید.

 

HMV كه یك خرده فروش انگلیسی است ادعا می كند فروش Red Dead Redemption از Final Fantasy XIII ، Heavy Rain و سایر عناوین بزرگ سال 2010 كه تا به حال منتشر شده اند بیشتر خواهد بود!

به گفته ی این شركت ، آنها انتظار دارند این عنوان در آخر هفته ی اول عرضه ، 300000 واحد بفروشد.

مدیر تجاری این مجموعه ، Jonathan Hayes گفت: "Red Dead Redemption به راحتی می تواند عنوان بیشترین و سریعترین فروش در سال 2010 (تا كنون) را از آن خود كند. فروشی بیشتر از Final Fantasy ، Battlefield و حتی Heavy Rain كه ما آن را به عنوان یك بازی انحصاری بزرگ می شناسیم". وی افزود: "تعجب نخواهم كرد اگر این عنوان در آخر هفته ی اول عرضه اش ، یعنی جمعه و شنبه كه تاریخ انتشارش است ، بیش از 300000 واحد بفروشد".

Hayes
این پیش بینی را بر اساس pre-order قابل توجه و مشوق های خرید زیادی كه در شركتش دیده ،‌ انجام داده است.

برخی از خرده فروشان در انگلستان گزارشاتی مبنی بر كمبود این بازی در فروشگاه هایشان (برای هر دو پلتفرم PS3 و Xbox 360) داده اند و دلایل هر فروشنده نیز به نظر با سایرین متفاوت است ،‌ اما با توجه به اینكه این عنوان تا به این جای سال ، بهترین pre-order را در Amazon UK داشته ، می تواند حدس زد كه محبوبیت این بازی به كمبود آن منجر شده.

این پیش بینی با توجه به جذابیت بازی و امتیاز های بالایی كه این عنوان از سایت ها و مجلات مختلف دریافت كرده زیاد دور از انتظار نیست.نظرات فراموش نشه هرکونه کپی ازاین بخش ممنوع است مگرباذکر :www.pcgame500.mihanblog.comباتشکر

یکشنبه 21 شهریور 1389
نویسندگان
نظر سنجی
  • به نظرشماکدام یک ازدوکنسول زیربهتراست؟پشتیبانی
Powered By
Mihanblog.Com

بازدید وبلاگ :